Contactgegevens

Stichting Op Kop

Bezoekadres
Kulturhus De Eendracht
Eendrachtsplein 1
8355 DL Giethoorn
telefoon 0521-362520

Postadres
Postbus 2225
8355 ZJ Giethoorn

Centraal management

Alberto Boon
Directeur-bestuurder
T 0521-362520
email: alberto.boon@stichtingopkop.nl

Medewerkers Stafbureau

Saskia Linthorst
Secretaresse/poolmatcher
T 0521-362520
email: info@stichtingopkop.nl

Janny Petter
Administratief medewerker
T 0521-362520
e-mail: janny.petter@stichtingopkop.nl

Lucy Hermens
Personeel en Organisatie
T 0521-362520
email: lucy.hermens@stichtingopkop.nl

Hans Lasthuis
Algemene en personele zaken
T 0521-362520
email: hans.lasthuis@stichtingopkop.nl

Annemieke Huiskamp
Onderwijskundige zaken/poolconsulent/stagecoördinator
T 0521-362520
email: annemieke.huiskamp@stichtingopkop.nl

Janet Voss
Orthopedagoog
T 0521-362520
email: janet.voss@stichtingopkop.nl 

Riëlle ten Hertog
Orthopedagoog
T 0521-362520
email: rielle.hekman@stichtingopkop.nl

Rolanda Stokker
Ambulant begeleider
T 06-46160065
email: rolanda.stokker@stichtingopkop.nl

Bovenschoolse overblijfcoördinator

Greetje Bennink
Coördinator Kinderopvang
T 06-22257708
email: greetje.bennink@stichtingopkop.nl
www.kinderopvangopkop.nl

Bovenschools ICT

Bovenschools ict-coördinator
Bert Schoemaker
T 0521-514198
M 06-57998766
email: bert@ict-opkop.nl

Routebeschrijving

Het stafbureau van Op Kop is gevestigd in het Kulturhus "De Eendracht, Eendrachtsplein 1, 8355 DL Giethoorn. De eenvoudigste manier om het stafbureau te vinden is het volgen van de borden "VVV" in Giethoorn. Zij zitten in het gebouw tegenover het Kulturhus. Het stafbureau vindt u op de eerste verdieping van het Kulturhus.